გიგა, რომელსაც ოჯახი 9 თებერვლიდან ეძებდა გარდაცვლილი იპოვეს. სამწუხარო ინფორმაციას ოჯახის წევრები სოციალურ ქსელში ავრცელებენ.
“გიგა ვერ წარმოვიდგენ რო შენ ჩვენს გვერდით აღარ იქნები და შენი სითბო და სიყვარული ყველას მოგვაკლდება რა გვიქენი ეს! ძალიან გვაკლიხარ და მაკლია შენი ჩახუტება გიგუშჯერ კიდევ ვერ ვიაზრებ რო შენ აღარ გვეყოლები ჩვენი უსიმპატიურესი ამას შენ არ იმსახურებდი”
” ორი(თითქმის) გაუსაძლისი თვის საშინელი დასასრული.. გუშინ ერთბაშად მომცელა ამ ოთხმა სიტყვამ: ,, დავიღუპე, ეკა, მტკვარში იპოვეს”..ძალიან ბევრი კითხვაა: რატომ, რატომ გაიმეტა ეს გოგო ცხოვრებამ ასეთი ტკივილისთვის…პასუხი კი, სამწუხაროდ, არ არის..არც ის ვიცი, გამძლეობის მეტი ამ დროს რა უნდა უსურვო ადამიანს, ერთადერთი შვილის დედას…. ეს ხომ ის შემთხვევაა, ყველა სიტყვა რომ ძალას კარგავს, ყველა სხვა სურვილი რომ ერთბაშად ქრება..დაე, უფალმა ჩაიხუტოს შენი ერთა, ჩემო ნათი, როგორც შენ გყავდა ჩახუტებული შენს ფრთებქვეშ ამ 24 წლის განმავლობაში..უფალმა გაანათლოს იმ ქვეყანაზე ამ ძალიან კარგი ბიჭის სული..”
“ორი თვე გეძებდით იმ იმედით, რომ ცოცხალს გიპოვიდით… რამდენი ლოცვა, რამდენი მოლოდინი… მაგრამ ცხოვრება ზოგჯერ იმაზე მეტად სასტიკია, ვიდრე წარმოვიდგენდით. მტკივა, გიგა… მთელი გულით მტკივა შენი დაკარგვა.
შენ საოცარი ადამიანი იყავი თბილი, ერთგული, გულწრფელი… მეგობრობა, რაც გვაკავშირებდა, განსაკუთრებული იყო. ახლა კი მიჭირს იმის გაცნობიერება, რომ აღარ მოხვალ, აღარ დამელაპარაკები, აღარ დამიძახებ ისე, როგორც ყოველთვის…
“მუდამ ასეთი ლაღი და საოცარი მემახსოვრები”,-წერენ სოცქსელში.