2025 წლის 29 მარტი ასტროლოგიურად მნიშვნელოვანი დღეა, რადგან ამ დღეს ახალმთვარეობა და მზის დაბნელება ვერძის ზოდიაქოს ნიშანში ერთდროულად ხდება. ვერძი ცნობილია თავისი ენერგიულობით, სიძლიერითა და მიზანდასახულობით, რაც ამ მოვლენებს განსაკუთრებულ მნიშვნელობას ანიჭებს. სატურნის ტრანზიტი არის მოთმინების, დისციპლინისა და გონების მნიშვნელობის შეხსენება. იმპულსური მოქმედებების თავიდან აცილებით და ინტროსპექციის მიღებით, თქვენ შეგიძლიათ ამ პერიოდის მშვიდად გატარება.
ასტროლოგ მიხეილ ცაგარელის მიხედვით, 29 მარტს ენერგეტიკულად მძიმე დღეა, როდესაც დაძაბულობა პიკს 14:48-დან 15:00 საათამდე მიაღწევს. ამ პერიოდში გასული ორი წლისა და ორი კვირის შედეგები შეჯამდება: მათ, ვინც სწორად მოქმედებდა, კოსმოსი დააჯილდოებს, ხოლო შეცდომების დამშვებებს სერიოზული პრობლემები შეიძლება შეექმნათ.
მზისა და მთვარის ენერგიების შერწყმა ვერძის ნიშანში კარდინალური ცვლილებების პერიოდს იწყებს ყველა სფეროში. ასტროლოგები გვირჩევენ, გამოვიჩინოთ სიფრთხილე და ყურადღება, რადგან ამ პერიოდში იზრდება ტრავმების, ავარიების, კონფლიქტებისა და ცდუნებების ალბათობა.
პლანეტის ცვლასთან ერთად, ასტროლოგები გვირჩევენ, ყურადღება მიაქციოთ გარკვეულ ქმედებებს, რათა უზრუნველყოთ სწორი გადასვლა ამ ტრანსფორმაციულ პერიოდში.