გაგაცნობთ 2 აპრილის ასტროლოგიურ პროგნოზს ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის.
ვერძი
სარისკო საქმეებისგან თავი შეიკავეთ, საჭიროების შემთხვევაში, მიმართეთ უფრო გამოცდილ პროფესიონალებს, ეს სასიკეთო იქნება თქვენთვის.
კურო
დიდი ალბათობით, დღეს, წარმატებით შეძლებთ თქვენი გეგმების განხორციელებას და შესაძლოა, კარიერულადაც წინ წახვიდეთ.
ტყუპები
დიდია ცვლილებების, სკანდალების ალბათობა, შესაძლოა, რაღაც სასიყვარულო ფარული საკითხები გამჟღავნდეს, რომელიც დიდი ხნის განმავლობაში გამოცანა იყო თქვენთვის.
კირჩხიბი
მოუსმინეთ სხვებს, იზრუნეთ გარშემომყოფებზე, გამოხატეთ სითბო კოლეგების მიმართ, ნებისმიერი ფორმით, თუნდაც ყავით გაუმასპინძლდით, ამგვარად, მათ სიმპატიასაც დაიმსახურებთ და ეს კავშირები სამომავლოდ დიდად გამოგადგებათ.
ლომი
საქმეებით ხართ დახუნძლული, ამ ყველაფერს დიდი დრო მიაქვს, მაგრამ წარმატებას ელოდეთ. ახალი პროექტები, ახალი თანამშრომლები, ახალი ადამიანები გამოჩნდებიან თქვენს ცხოვრებაში.
ქალწული
თქვენი შრომისმოყვარეობის, კარგი ორგანიზების უნარითა და საქმისადმი სერიოზული დამოკიდებულებით, მნიშვნელოვანი ადამიანების ყურადღებას მიიქცევთ.
სასწორი
სასიყვარულო საქმეებში, ბევრი რამ იქნება თქვენზე დამოკიდებული, გამოიჩინეთ ინიციატივა და ნუ დაკარგავთ კარგ შანსებს.
მორიელი
გამორიცხული არ არის, მოგიწიოთ სამეგობრო წრის გაფილტვრა, ასევე, კარგი იქნება, თუ მეტ პრინციპულობას გამოიჩენთ სიყვარულის საკითხებში, რადგან ახლა დარწმუნებით იცით, რა არის წარმატებისთვის საჭირო თქვენს ურთიერთობებში.
მშვილდოსანი
თავდაჯერებულად იმოქმედეთ, იყავით გაბედული და თქვენი საქმიანი იდეებითა და გეგმებით ყველას უკან ჩამოიტოვებთ.
თხის რქა
იმოქმედეთ, გადახედეთ თქვენს გეგმებს და ნუ შეჩერდებით, მიუხედავად წინააღმდეგობისა, ნურავის დაელოდებით. თქვენ თავადაც მშვენივრად შეძლებთ, თავი დამოუკიდებლად გაართვათ ყველაფერს.
მერწყული
დიდი ამბიციების მოზღვავება მოუსვენარ და მოუთმენელ ადამიანად გაქცევთ, არ დაგავიწყდეთ დაგეგმოთ რეალური გეგმები და ისე იმოქმედოთ.
თევზები
დღეს, შესაძლოა, შესანიშნავი იდეები და შთაგონება გეწვიოთ, რომელიც მთლიანად შეცვლის თქვენს ფინანსურ მდგომარეობასა და ცხოვრებას.