გაგაცნობთ 30 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზს ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის.
ვერძი
როგორი მიმზიდველიც არ უნდა იყოს ახალი პროექტი, რომლის განხორციელებაზეც დიდი ხანია ფიქრობთ, დღეს არ უნდა დაიწყოთ, უმჯობესია გააუმჯობესოთ ის, რაც უკვე დაწყებულია.
კურო
გამუდმებით არ უნდა იყოთ მოგონებების ტყვეობაში – თუნდაც ყველაზე სასიამოვნოს. ისინი უკან გიბიძგებენ, ამიტომ ჯობია წარმოსახვაში დახატოთ ლამაზი მომავალი – ვიზუალიზაცია ოცნებების ახდენას უწყობს ხელს.
ტყუპი
დღეს კონფლიქტები წარმოიქმნება ფაქტიურად მოულოდნელად, ამიტომ შეხვედრები თქვენთვის ძვირფას ადამიანებთან – მეგობრებთან და საყვარელ ადამიანებთან – მაშინაც კი, თუ ისინი წინასწარ იყო დაგეგმილი, უმჯობესია გადადოთ უფრო ხელსაყრელი დროისთვის.
კირჩხიბი
თუ უკმაყოფილო ხართ მიღებული ხელფასით, ვარსკვლავები დაჟინებით გირჩევენ, რომ ამ თემაზე ისაუბროთ უშუალოდ მენეჯერთან. დაასაბუთეთ თქვენი მოსაზრება არგუმენტირებულად.
ლომი
ცუდი გუნება-განწყობა, რომელიც დილიდანვე დაგყვებათ, უარყოფითად იმოქმედებს თქვენს პროდუქტიულობაზე, ამიტომ ის ყველანაირად უნდა გაუმჯობესდეს.
ქალწული
ნიშნები, რომლებსაც ქვეცნობიერი გიგზავნით, გასცემს პასუხს მნიშვნელოვან ცხოვრებისეულ კითხვაზე: ცხოვრობთ თქვენი ცხოვრებით თუ მიჰყვებით დინებას თქვენთვის უცხო გარემოებებში.
სასწორი
დღეს აზრი არ აქვს სხვების დარწმუნებას თქვენი თვალსაზრისის სისწორეში, თუნდაც ის მართლაც ერთადერთი სწორი იყოს: მაინც არავინ დაგეთანხმებათ და თქვენი დრო და მორალური ძალა ფუჭად დაიხარჯება.
მორიელი
არ არის მიზანშეწონილი მუდმივად შეინახოთ თავში უსიამოვნო მოგონებები, რომლებიც გიფუჭებს განწყობას: მხოლოდ მათზე უარის თქმით შეგიძლიათ საბოლოოდ ამოისუნთქოთ და გააგრძელოთ ცხოვრება.
მშვილდოსანი
განსაკუთრებული იმედები არ უნდა დაამყაროთ იმ ადამიანთან შეხვედრაზე, რომელთანაც წარსულში რომანტიკული ურთიერთობა გქონდათ: ეს სასიამოვნო მოგონებების გარდა არაფერს მოგიტანთ.
თხის რქა
სამსახურში წარმატებას ვერ მიაღწევთ, ვერც საოჯახო საქმეებს დაუდებთ გულს, ამიტომ მიზანშეწონილია დრო დაუთმოთ თქვენს ჰობის. მისი წყალობით შეგიძლიათ დამშვიდდეთ და ოპტიმისტურ განწყობაზე მოხვდეთ, რაც თქვენთვის მნიშვნელოვანია.
მერწყული
დიდია ალბათობა, რომ მოგიწევთ ელვისებური გადაწყვეტილების მიღება: რადგან დრო არ გექნებათ შეაფასოთ ყველა დადებითი და უარყოფითი მხარე, მიჰყევით ინსტრუქციას, რომელსაც თქვენი შინაგანი ხმა გაძლევთ.
თევზები
მნიშვნელოვანი ცხოვრებისეული გადაწყვეტილება, რომელსაც შეუძლია მთლიანად შეცვალოს თქვენი ბედი, უნდა მიიღოთ აჩქარების გარეშე. ასეთი ნაბიჯები უნდა გადაიდგას მშვიდად და გააზრებულად, რათა მოგვიანებით არ ინანოთ.